8. osztályosok figyelem!

Felvételi információ

Kedves Tanulók! Tisztelt Szülők!

Az alábbiakban közöljük az iskolánkba, a 2018/2019-es tanévre jelentkezett tanulók felvételi eljárás során kialakult sorrendjét. A lista nem minősül hivatalos felvételi sorrendnek, így az az iskola részéről nem jelent sem felvételi döntést, sem elutasítást. Az itt közölt adatok tájékoztató jellegűek, személyiségi és adatvédelmi okokból csak a tanulók oktatási azonosítóját vagy az általuk választott jeligét tartalmazzák.

Gimnázium, angol nyelvű előkészítős osztály, kód: 0001 
Gimnázium, magyar-német két tanítási nyelvű osztály, kód: 0002
Gimnázium, magyar-francia két tanítási nyelvű osztály, kód: 0003

Iskolánk a középiskolai felvételi eljárás rendje szerint a beérkezett és központilag egyeztetett jelentkezési adatok szerint megkapott felvételi lista alapján 2018.04.27-ig megküldi a felvételről vagy az elutasításról szóló határozatot az intézményünkbe jelentkezett tanulóknak.

 

Iskolavezetés

Találatok: 1174